HAZIRLIK MAÇLARI

14 Şubat 2017 Salı

ÇATALCA SÖKÜP ALDI: 1-0

TFF 3.Lig 2.Grupta zirve mücadelesi veren Çatalcaspordan kritik galibiyet. Sarı Kırmızılılar hem şampiyonluk hem de Play Off yarışındaki rakiplerinden Halide Edip Adıvar'ı kendi sahasında ve dolu tribünler önünde 1-0 mağlup ederek adeta yeniden doğdu. 

ÇATALCA SÖKÜP ALDI: 1-0

TFF 3.Lig 2.Grupta zirve mücadelesi veren Çatalcaspor’dan kritik galibiyet. Sarı Kırmızılılar hem şampiyonluk hem de Play Off yarışındaki rakiplerinden Halide Edip Adıvar’ı kendi sahasında ve dolu tribünler önünde 1-0 mağlup ederek adeta yeniden doğdu.


Çatalca Stadı’nda oynanan maç büyük bir çekişmeye sahne olurken 90 dakika boyunca teknik direktör Kadir Akbulut’un verdiği taktikleri harfiyen yerine getiren ev sahibi ekip 1-0’lık sonuçla 3 puanın sahibi oldu.

Maça oldukça istekli ve arzulu bir başlangıç yapan ev sahibi ekip ilk dakikalardan itibaren ikinci bölgeyi ele geçirerek topun arkasına geçti.

Halide Edip Adıvar özellikle ortasahada kaleye yüzünü dönmekte zorlandı.

Bu bölgede baskıyı hemen hissettiren Çatalcaspor topun olduğu her alanda çoğalarak hem rakibini kaleden uzak tuttu hem de topun sahibi olarak rakip kaleye yakın oynadı.


Maçın ilk dakikasıyla birlikte takım halinde topun arkasına geçen, savunma prensiplerini doğru uygulayan ev sahibi ekip hücumda da arzulu, coşkulu bir oyun ortaya koyarak oyunun iki yönünü de mükemmel bir şekilde oynadı.

37. dakikada Sadık Arda’nın golüyle soyunma odasına 1-0 önde giden Çatalcaspor ikinci yarıda da aynı taktik disiplin içinde mücadele ederek 90 dakika sonunda sahadan istediği sonuçla ayrılan taraf oldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.