HAZIRLIK MAÇLARI

17 Şubat 2017 Cuma

BÜYÜK ÇEKMECE GÜVENEROĞLU’YLA MASAYA OTURUYOR

BÜYÜK ÇEKMECE GÜVENEROĞLU’YLA MASAYA OTURUYOR
Süper Amatör Küme ekiplerinden Büyük Çekmece Belediyespor’da yönetimin 2 hafta içinde teknik direktör Ulvi Güveneroğlu ile yeniden masaya oturacağı öğrenildi.

Sezonun son maçında Çıksalın’a kaybederek Play Off şansını son anda kaçıran Bordo Mavi Beyazlılarda yönetimin, Güveneroğlu ile yapacağı toplantıda şartları masaya yatıracağı, yeni sezon için görüşecekleri ifade edildi. Bu arada teknik direktör Güveneroğlu’nun yönetime sezonun bitmesiyle birlikte geniş bir rapor sunduğu, yönetimin de 15 gün içinde yapılacak olan görüşmeye kadar bu raporu değerlendirerek tecrübeli teknik adamın karşısına çıkacağı ifade edildi. Güveneroğlu’nun da bu görüşmenin içeriğine göre kulüpteki geleceğine yön vereceği elimize ulaşan duyumlar arasında.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.