HAZIRLIK MAÇLARI

3 Şubat 2017 Cuma

Bocce'de 3. lig sona erdi

Bocce'de 3. lig sona erdi

Şehit Samet Cantürk Türkiye 3. Bocce Ligi, 27-29 Ocak tarihlerinde Kahramankazan Bocce Salonunda muhtelif illerden 34 kulüp takımının katılımıyla yapıldı.

Üç gün süren müsabakalarda takımlar arasında Raffa karışık çiftler, Volo erkekler basamak ve Petank kadınlar altın nokta oyunları oynandı. Raffa müsabakaları 5 tur oynanırken, Volo ve Petank ise 2 tur üzerinden oynandı. Yoğun ve çekişmeli geçen müsabakaların ardından ilk 8 sırada yer alan takımlar ise ikinci ligde mücadele etme hakkı elde etti.


3. Ligde şampiyonluk ipini averaj farkıyla aynı puanda yer alan iki takımdan Bursa Aile ve Sosyal Politikalar Spor Kulübü göğüslerken, Amasya Gençlik ve Spor Kulübü ise ikinci sırada yer aldı. Ligi 3. sırada ise Raffa etabında büyük performans sergileyen Kemer Bocce Spor Kulübü elde etti. İlk sekize girerek ikinci lige yükselen diğer takımlar ise şunlar oldu; 4. Adıyaman Özel Sporcular GSK, 5. Adıyaman Şenlik GSK, 6. Ankara İdareci ve Bürokratlar Birliği GSK, 7. Kırıkkale Yıldırım Savunma SK ve 8. Bartın Aile ve Sosyal Politikalar Spor Kulübü.


Lig sonunda dereceye giren kulüplere ve sporculara ödülleri Federasyon Başkanı Dr. Ahmet Recep Tekcan, Başkan Vekilleri Doç. Dr. Mutlu Türkmen ve Fuat Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Naci Dilek, Doç. Dr. İmbat Muğlu ve Kano Federasyonu Başkanı Alper Cavit Kabakçı tarafından verildi. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.