HAZIRLIK MAÇLARI

21 Şubat 2017 Salı

BİRLİK BERABERLİK BOZULMADI

BİRLİK BERABERLİK BOZULMADI
Söğütlüçeşme Birlik ile Sarıgöl Birlik Puanları Paylaştı.
İstanbul 2.Amatör Lig 4.Grupta Ligin ilk haftası Söğütlüçeşme Birlikspor ile Sarıgöl Birlikspor takımları arasında karşılaştığı maçta her iki takımda birbirlerine üstünlük sağlayamadı ve maç 1-1 berabere bitti.


İLK YARI MÜCADELE VAR GOL YOK
Sefaköy Kartal sahasındaki maçı hakem üçlüsünün yönettiği karşılaşmanın İlk yarıya da her iki takımda galibiyet parolası ile çıkarken, maçta mücadele iyice sertleşti. Söğütlüçeşme Birlikspor rakibine karşı biraz daha etkili bir futbol ortaya koysa da aradığı golü bulamadı ve ilk yarı golsüz bitti.
Müsabakanın ikinci yarısına hızlı ve etkili başlayan misafir takım Sarıgöl Birlikspor takımı 60.Dakikada Serdar Yavuzun attığı golle 1-0 öne geçti.
79.Dakikada Söğütlüçeşme Birlik spor ikinci yarıda oyuna dahil olan Mesut Bağcıtaş takımının ve karşılaşmanın skorunu belirleyen gollünü attı ve karşılaşma ikinci yarıda karşılıklı atılan gollerle 1-1 berabere sonuçlandı. Her iki takımda ligin ilk haftasında puanları paylaşmış oldular.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.