HAZIRLIK MAÇLARI

10 Şubat 2017 Cuma

Beylikdüzü'nde Transfer Harekatı.

Beylikdüzü'nde Transfer Harekatı.
Süper Amatör Lig klasman ekiplerinden İstanbul Beylikdüzü ara transfer dönemini de hızlı bir şekilde geçiriyor.

Lİglere verilen arayı fırsat bilerek Antalya'da bir haftalık kamp programı gerçekleştiren Lacivert Beyazlı^lar İstanbul'a dönerek Gürpınar Stadı'nda yaptıkları antrenmanlarla klasman ligine hazırlanıyor.
Elindeki güçlü kadroya rağmen Beylikdüzü  yönetimi teknik heyetin raporları doğrultusunda transferlere de devam ediyor. Şu ana kadar İstiklalspor’dan Hatip ve Aykut, Akçakocaspor’dan Gökhan ve Yenibosnaspor’dan Sinan’ı renklerine bağladı. Yeni transferlerden Hatip’in defansif ortasaha, Aykut’un ofansif ortasaha, Gökhan’ın sol kenar, Sinan’ın da santrafor olarak görev yaptığı belirtildi. Transfer arayışlarını sürdüren yönetimin öncelikli olarak kaleci, stoper ve santrafor transferleri için düğmeye bastığı kaydedildi. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.