HAZIRLIK MAÇLARI

4 Şubat 2017 Cumartesi

BEYLİKDÜZÜ ARAYI ANTALYA KAMPI İLE DEĞERLENDİRDİ.

BEYLİKDÜZÜ ARAYI ANTALYA KAMPI İLE DEĞERLENDİRDİ. 
İstanbul Süper Amatör Lig 5. grupta 40 puanla lider Kocasinan Spor'un arkasından 37 puanla ikinci sırada yer alarak BAL için Klasman grubuna katılmaya hak kazanan İstanbul Beylikdüzü Spor Kulübü'nde yönetim, klasman grubu maçları öncesinde verilen 12 günlük arayı fırsat bilerek takımı 1 haftalık Antalya kampına gönderdi.

Önceki gün kafile halinde Antalya’ya hareket eden İstanbul Beylikdüzü’nün burada Belek Limak Atlantis De Luxe Hotel’de konaklayacağı ifade edildi. Play Off’a iddialı bir şekilde hazırlanan Lacivert Beyazlıların kamp dönemini en iyi şekilde değerlendirerek İstanbul’a döneceği bildirildi. Bu arada yönetim kurulunun da tam kadro halinde kampta futbolcularla birlikte aynı otelde konakladığı belirtildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.