HAZIRLIK MAÇLARI

18 Şubat 2017 Cumartesi

BEYLİKDÜZÜ 2011, TRANSFERDE COŞTU.

BEYLİKDÜZÜ 2011, TRANSFERDE COŞTU.
2. Amatör lig ekiplerinden Beylikdüzü 2011 transfer bombalarını resmen patlattı. Beylikdüzü temsilcisi daha önce prensipte anlaştığı oyunculara imza attırdı.

BEYLİKDÜZÜ 2011’DEN BOMBA TRANSFERLER

Amatör 2.Küme ekiplerinden Beylikdüzü 2011 transfer bombalarını resmen patlattı. Beylikdüzü temsilcisi daha önce prensipte anlaştığı oyunculara imza attırdı.

Yeni sezonda gözünü 1.Amatör Kümeye diken Beylikdüzü 2011 yönetiminin şu ana kadar Zeytinburnuspor’dan Sercan Kıvanç ve Onur Taşkıran, Küçükçekmece İdman Yurdu’ndan M.Emin Cengiz ve Mert Hatsak, Damlaspor’dan Oray Taştekin’i resmen kadrosuna dahil etti.

 Yeni transferler takımla birlikte antrenmanlara başladı.

 Yönetimin ayrıca teknik heyetin raporları doğrultusunda altyapıdan da Eyüp Demir, Furkan Altun, Osman Küçük Göçer, Alim Atsız, Mümin Terzi, Nurullah Yıldırım, Sercan Yağız ve Özkan Yay’ı da A takım kadrosuna dahil etti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.