HAZIRLIK MAÇLARI

19 Şubat 2017 Pazar

Beylikdüzü 1 Puana Abone

Beylikdüzü 1 Puana Abone
İstanbul SAL Klasman B Grubu'nda Bölgesel Amatör lige çıkmak için mücadelel eden takımlardan Beylikdüzüspor ile Kuştepe spor 2. hafta randevusunda BAğcılar Belediyesi Mahmutbey Stadı'nda karşı karşıya geldiler. Karşılaşmayı Mert Kor, Halil Onur Gürel, Furkan Çoban hakem üçlüsü yönetirken 4. hakem olarak Ömer Gülhan görev aldı.


Karşılaşmada etkili ibr futbol ortaya koyan İstanbul Beylikdüzü iki farklı üstünlüğü yakalamasına rağmen bu üstünlüğünü kaoruyamadı ve karşılaşma 2-2'lik beraberlikle sonuçlandı.

İlk yarıda iyi futbol golü getirdi. maçın hemen ilk çeyreklik bölümünde Ramazan Yılmaz'ın ceza alanı içine gönderdiği topu kafa ile ağlara yollayan Hilmican topu kafa ile ağlara göndererek Beylikdüzü'nü 1-0 öne geçirdi. Bu aynı zamanda ilk yarınında skoru oldu.


İstanbul Beylikdüzü ikinci yarıya da etkili başladı. 61 dakika da Volkan'ın kafa vuruşunda topun Eyüp'ün eline çarptığını belirten karşılaşmanın hakemi direk penaltı noktasını gösterdi. Penaltı atışı için topun başına geçen Ender'in vuruşynda top ağlarla buluşurken fark da ikiye çıktı. 2-0

Bu golden bir kaç dakika sonra Yeşilköy atağında Volkan'ın ters kafa vuruşu busefer kendi ağları ile buluşunca Yeşilköyfarkı bire indirmiş oldu. 2-1
Golün etkisini üzerinden atamayan İstanbul Beylikdüzü ekibinde santra sonrasında gelişen Yeşilköy atağında ceza alanı içinde topla buluşan Ramazan Yeşilköy'ün beraberlik golünü ağlara gönderdi. 2-2

Karşılaşmanın geri kalan bölümünde başka gol olmayınca Beylikdüzü ikinci maçından da sahadan 1 puanla ayrılan taraf oldu. Yeşilköy ise puanını 4'e çıkardı. İstanbul Beylikdüzü 3. hafta müsabakasında kendisi gibi 2 hafta da 2 puan toplayan Irmak Spor ile karşılaşacak. Yeşilköy ise bir başka 4 puanlu Hasköy ile karşılaşacak. 

Haftanın toplu sonuçları ve puan durumu 

Beykoz 1908 0-0 Irmakspor 
İst. Beylikdüzü 2-2 Yeşilköy 
Hasköy 1-0 Çıksalın 
İstanbulspor 0-0 Kuştepe 
Bakırköy 2-0 Ortaköy 


3. hafta müsabaka programı;

KUŞTEPE - ORTAKÖY
ÇIKSALIN - İSTANBULSPOR KULÜBÜ
YEŞİLKÖY - HASKÖY
IRMAKSPOR - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
BEYKOZ 1908 - BAKIRKÖY

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.