HAZIRLIK MAÇLARI

26 Şubat 2017 Pazar

Beykoz1908'den Habil Restaurant'a teşekkürBeykoz1908 takımı zorlu Bakirköyspor maçı öncesi maç kahvaltısında Habil Restaurantta buluştu.
Sarı siyahlı takımı ağırlamaktan mutluluk duyduklarının altını cizen İşletme sahibi Aydın Habil takımdan galibiyet beklediğini belirtti.

Beykoz1908 kulübü Başkanı Zeki Aksu kahvaltı sonrası şu açıklamalarda bulundu;Aydın Habil beyefendiye bu jestinden dolayı kulübümüz ve şahsım adına teşekkür ediyorum.


Kavacıkta bulunan bu güzide mekanda yapılan kahvaltı sonrasında Sarı siyahlı futbolcuların son derece moralli olduğu gözlendi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.