HAZIRLIK MAÇLARI

19 Şubat 2017 Pazar

Beykoz1908 ve Irmakspor sessiz randevuda buluştuKalasman Grubu müsabakasında Beykoz1908 ve Irmakspor takımları Esenyurt Belediye Stadyumunda karşı karşıya geldiler.
Amatorun Dunyasivekibi olarak iki farklı açıdan bu müsabakayı takip ettik.
Müsabakanın başından sonuna kadar çekişme vardı ama net gol pozisyon sayısı yok denecek kadar azdı.Müsabakanın ikinci yarısında rakobinin bir kisi eksik kalmasından faydalanan sarı siyahlı takım oyunu rakip sahaya yıkmasını bildi.


Bu baskı neticesinde iki net pozisyon yakalayan Beykoz takımı sonucu değiştirecek gol kaydına erişemedi ve müsabaka başladığı gibi golsüz sona erdi.


Müsabaka sporseverlere cok ters gelen bir saha secimine ragmen hatrı sayılır bir kalabalık önünde oynandı.


Betkoz1908 taraftarı maça geç gelmesine rağmen bitiş düdüğüne kadar susmadan takımlarını desteklediler.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.