HAZIRLIK MAÇLARI

13 Şubat 2017 Pazartesi

Beykoz 1908 oyundan memnun skordan değilBeykoz 1908 oyundan memnun, skordan değil
Klasman maçları başladı ve tüm takımlar son derece arzulu ve tempolu futbollarıyla haftaya damgalarını vurdu. Beykoz 1908 takımı ara transfer döneminde kadrosuna birçok futbolcuyu kattı. Neredeyse yepyeni bir takım oluşturdu.
Bir takımın bu kadar kolay sürede uyum sağlaması ve tavan futbol oynaması kolay değil diyen sarı siyahlı takımın kurmayları Amatorun Dunyasi ekibine çarpıcı açıklamalarda bulundular. Teknik Direktör Mehmet Hasan Al Yeşilköy maçı hakkında şu açıklamalarına yer verdi. "İlk önce oynayan oynamayan tüm sporcularımı yürekten kutluyorum.Yepyeni bir takımız.Forma bulan bulmayan tüm sporcularım sarı siyahlı formanın hakkını vermek için canla başla mücadele ediyorlar.Yeşilköy maçına iyi başlamak ve hanemize üç puan yazdırmayı çok istiyorduk.Taraftarımız ve müsabakayı izleyen tarafsız sporseverler gördü ki benim sporcularım maçı kazanmak için ve o kutsal formanın hakkını vermek için müthiş bir özverili performans sergilediler.Doksan dakikanın geneline baktığımızda zaman zaman rakibimizin de etkili olma teşebbüslerine mağruz kalmamıza rağmen genel olarak üstün taraf bizdik. Daha ilk müsabakamız ve bu takım her müsabaka sonrasında ivmeyi yükseltecek kaliteye sahip oyunculardan kurulu.Yediğimiz gol öncesinde hem faul, arkasından da ofsayt olmasına rağmen bu kadar deneyimli ve gelecek vaad eden bir hakem üçlüsü bunu nasıl kaçırdı hayretler içerisindeyim. Son sözüm muhteşem taraftarımıza. Biz Beykoz 1908 saha içi savaşçıları olarak ne kadar iyi çalışırsak çalışalım, ne kadar iyi form grafiğine sahip olursak olalım onların desteği olmadan başarıya ulaşma şansımız yok. Onlardan beklentim sabırla ve her zamankinden daha çok bizlere güvensinler,destek versinler. Bu şekilde yürürsek bundan sonraki engelleri çok daha kolay aşarız." dedi

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.