HAZIRLIK MAÇLARI

26 Şubat 2017 Pazar

Beykoz taraftarıyla galibiyete uzandıBeykoz1908 ve Bakırköyspor takımları Büyükçekmece Stadyumunda karşı karşıya geldiler.
Beykoz1908 taraftarı müsabakaya yaklaşık beşyüz kişilik koroyla iştirak etti.


Bakırköyspor taraftarı da kendilerine ayrılan yerde takımlarını destekledi.


Müsabakanın ilk kırk beş dakikasında denk kuvvetlerin mücadelesi vardı.


İlk kırkbeş dakikada iki tarafında çabası sonucu değiştirmeye yetmeyince devre arasına golsüz beraberlikle girildi.


Müsabakanın ikinci yarısında iki takımda gol için farklı organizasyonlar denerken kalelerinde pozisyon vermeye başladı.


İlk gol sarı siyahlı takımdan geldi.Arınç penlatıdan güzel bir vuruşla skoru 1-0 Beykoz1908 lehine yaptı.Bu gol sonrasında daha da açık bir futbol sergilemeye başlayan Bakırköyspor takımı net pozisyonlar bulamasada rakip ceza sahasına etkili gelmeye başladı.


Ceza sahasında elle müdehale sonucunda bu kez penaltıyı kazanan taraf Bakırköyspor oldu.


Penaltıyı gole çeviren Bakırköyspor takımı skora dengeyi getirdi.Bu gol sonrasında iki takımda eşitliği bozmak için çaba göstermeye başladı.


Beykoz1908 takımı Ramazan ile galibiyet golünü kazandığında tribünler ve Beykoz1908 cephsi bayram yerine döndü.


Müsabaka 2-1 sarı siyahlı takım lehine sonuçlanınca stadyumda yer alan beş yüz kişilik koro ile sporcuların galibiyet coşkusu had safhaya çıktı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.