HAZIRLIK MAÇLARI

22 Şubat 2017 Çarşamba

Beykoz Derbisi Çavuşbaşı'nın

Beykoz Derbisi Çavuşbaşı'nın
Çubukluspor'u tek golle geçen Çavuşbaşı liderlik koltuğunuda devraldı.
İstanbul Amatör Ligleri U19/1.Lig 18. grupta 9'ar puanla ilk iki sırayı paylaşan iki Beykoz takımı Çubuklu Spor ile Çavuşbaşıspor, Çavuşbaşı Stadında karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Ayhan Demir, Muhammed Sebin, Emre Tuz hakem üçlüsü yönetti.

Karşılamanın her anı çekişme ve heyecan içinde geçti. İki takımda bulundukları sıranın hakkını vererek oynadıkları müsabakada Çavuşbaşıspor 70.Dakikada Emre Çarlioğlu‘nun kaydettiği gol ile müsabakadan 1-0 galibiyetle ayrılıp liderlik koltuğuna oturdu.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.