HAZIRLIK MAÇLARI

18 Şubat 2017 Cumartesi

BEYKOZ BLD.SPOR ANTALYASPOR’U AĞIRLAYACAK

BEYKOZ BLD.SPOR ANTALYASPOR’U AĞIRLAYACAK
Türkiye Erkekler Hentbol Süper Liginde 2.Sırada yer alan Beykoz Belediyespor hafta sonunda Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda Antalyaspor’u konuk edecek. Süper Ligdeki ilk sezonunda Avrupa Kupalarına kalabilmeyi kendine hedef belirleyen Yeşil-Mavili ekip zorlu bir mücadeleye yaşayacağı Güney Ekibi karşısında tribünlerden destek bekliyor.

Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı ve Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, Antalyaspor maçı öncesinde yaptığı açıklamada, ” Bu sezonki başarılı performansımız devam ediyor. Sporcularımız iç ve dış saha maçlarından yüzümüzü güldüren sonuçlara imza atmakta. Pazar günü Antalyaspor ile önemli bir maça çıkacağız. Beykoz İlçesinde yavaş, yavaş Hentbol Sporu kendi özel seyircisini yaratamaya başladı. Spor camiası başta olmak üzere  ve Beykoz’luları  maçımıza bekliyoruz ” diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.