HAZIRLIK MAÇLARI

8 Şubat 2017 Çarşamba

BEYKOZ 1908’DEN TRANSFER HABERLERİ PEŞ PEŞ GELDİ…

BEYKOZ 1908’DEN TRANSFER HABERLERİ PEŞ PEŞ GELDİ…
İstanbul Süper Amatör Lig Klasman B Grubunda mücadele edecek olan Beykoz 1908 A.Ş. Takımı kadrosuna önemli takviyelerde bulundu. Sarı-Siyahlı ekip Ligde grup maçlarının tamamlanmasının ardından Teknik Sorumlusu Dinçay Atmaca’nın istifasının ardından Antrenörlüğe Mehmet Hasan Al’ı getirmişti.

Beykoz 1908 A.Ş. Takımında Genel Kaptanlık Görevi ise Altyapı Futbol Akademisi Başkanı Mehmet Şahin’in yerine Çağatay Köse‘nn getirilmesi ile el değiştirmişti. Boğaziçi ekibinde Teknik ve İdari yapılanmanın ardından gözler takıma yapılacak takviyelere gelmişti. Grup maçları öncesinde yapılan transferlerin ardından bu kez Klasman Grubu için alternatifi bol bir kadro oluşturulmakta.

Sarı-Siyahlı ekipte gerçekleşen transferler kamuoyu ile paylaşılırken, bu isimler ilk kez yan yana oynama fırsatını Beykoz İlçesinin bir diğer Süper Amatör Lig Klasman Grubu ekibi olan Paşabahçespor ile yapılan hazırlık maçında buldular.

İşte Beykoz 1908 A.Ş. Takımının kadrosuna dahil ettiği isimler ;

Kaleci Mustafa ( Leventspor ), Semih Şahin ( Forvet-İstanbul Siirtspor ), Faruk ( Sağ-Sol Kanat-İstanbul Siirtspor ), Tolga ( Orta Saha-İstanbul Konyaspor ), Emrecan ( Sol Stoper-İstanbul Siirtspor ), Ramazan ( Santrafor-İstanbul Siirtspor ), Enes ( Orta Saha-Galata ), Oğuzhan Temel ( Stoper-Soğuksuspor )

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.