HAZIRLIK MAÇLARI

16 Şubat 2017 Perşembe

Beşiktaş'tan Milli Transferler

Beşiktaş'tan Milli Transferler
Beşiktaş Kadın Futbol Takımı iki milli oyuncu ile daha anlaşarak kadrosuna kattı.
TFF Kadınlar 1. liginde bir maç eksiğine rağmen 12. hafta sonunda en yakın takipçisi ile arasında 3 puan farkla lider durumda bulunan Beşiktaş Kadın Takımı Kireçburnu'ndan transfer ettiği milli oyuncularla kadrosunu daha da genişleterek güçlendirdi.

1996 doğumlu orta saha oyuncusu Demet Bozkurt ve 1997 doğumlu stoper Gül Eroğlu'nu kadrosuna katan Beşiktaş Teknik Direktörü Mutlu Can Zavotcu transfer sonrasında yaptığı açıklamada genç oyuncuların kadroyu güçlendirdiğini, bu transfer sırasında oyuncuların lisanslı olduğu Kireçburnu Spor Kulübü Başkanı Sayın Yaşar Kalender olmak üzere Yönetim Kurulu'nun gösterdiği anlayış ve yardımları için teşekkür ettiğini söyledi.
Her iki oyuncuda ilk yuvaları olan Kireçburnu Spor Kulübü'nde 2010 yılında futbola başlamışlar ve burada gösterdikleri performansla takımlarını 1. lige taşırken aynı zamanda da milli formayı giymeye hak kazanmışlardı. Futbol hayatlarının 7. yılında ilk kez farklı bir takımda oynayacaklar. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.