HAZIRLIK MAÇLARI

24 Şubat 2017 Cuma

Bayram Yanık'a Sürpriz Doğum Günü

Bayram Yanık'a Sürpriz Doğum Günü.
Etiler Kartal Spor Teknik Direktörü Bayram Yanık'a futbolcular sürpriz doğum günü yaptı. Hafta sonu sezonun ilk maçında Y.S.Selim deplasmanından net bir skorla 3 puanı hanesine yazdırarak başlayan Etiler Kartal Spor, ikinci hafta evinde konuk edeceği Şenlikköy Gençlerbirliği maçının hazırlıklarını Çilekli tesislerinde yaptığı antrenmanlarla sürdürüyor. 

Etiler Kartal Spor'lu futbolcular dün yapılan antrenman sonrasında Teknik Direktör Bayram Yanık'ın doğum gününü kutlarken, üzerinde "Seninle Şampiyonluğa İmparator" yazılı birde doğum günü pastası kestiler.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.