HAZIRLIK MAÇLARI

21 Şubat 2017 Salı

BAŞKANLIK KUPASININ FİNALİSLERİ İSTANBULSPOR A.Ş VE K.ÇEKMECE İDMAN YURDU OLDU.

BAŞKANLIK KUPASININ FİNALİSLERİ İSTANBULSPOR A.Ş VE K.ÇEKMECE İDMAN YURDU OLDU.
Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği’nin Organize ettiği 10.Küçükçekmece Belediye Başkanlık Minikler Futbol Turnuvası hafta sonu oynan yarı final maçları sonrası finale kalan takımlar belli oldu.

Halkalı Etap sahasında oynan yarı final maçlarının sonunda İstanbulspor A.Ş ve Küçükçekmece İdman yurduspor takımları rakiplerini yenerek Final oynanacak takımlar oldu. Yarı final maçlarında rakiplerine yenilerek elenen Bezirganbahçespor ile İFAspor takımları Üçüncülük ve Dördüncülük için karşılaşacaklar.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.