HAZIRLIK MAÇLARI

4 Şubat 2017 Cumartesi

Başkan Çetin Karadaş'tan Tatlı Ziyaret

Başkan Çetin Karadaş'tan Tatlı Ziyaret 
Kabakça maçının hazırlıklarını haftada çift antrenman yaparak sürdüren Arnavutköyspor'da son antrenmana Başkan Çetin Karadaş baskın bir ziyaret yaparak futbolculara sürpriz yaptı.
Neşeli geçen antrenmanı izleyen Başkan Çetin Karadaş antrenman sonunda futbolculara ğetirdiği tatlıyı ikram etti. Futbolcular antrenman performansından son derece memnun olduğunu belirten Karadaş "Arkadaşlar, çabanızı gördükçe bizde yönetim olarak mutlu oluyoruz. Arnavutköyspor köklü bir kulüp, böyle bir yeri hak etmiyor. Sizler bu takımın birer neferlerisiniz Arnavutköyspor'u hak ettiği yere getirmek için elinizden geleni yapacağınızdan hiç şüphem yok. Bizler "o sene bu sene" sloganı ile yola çıktık. Sizlere güveniyorum. sözleriyle lig öncesi oyunculara moral verdi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.