HAZIRLIK MAÇLARI

2 Şubat 2017 Perşembe

BAŞAKŞEHİR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BİLETİNİ KAPTI.

BAŞAKŞEHİR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BİLETİNİ KAPTI.
U 15 Türkiye Şampiyonası İstanbul elemeleri maçında Başakşehir, İstanbul Sinop’u 1-0 mağlup ederek Türkiye finallerinde İstanbul’u temsil etme hakkı kazandı.

Avcılar Atatürk Stadyumu’nda oynanan maç büyük bir çekişmeye sahne oldu. Maçın tek golü Başakşehir’den geldi. Yeşil Sarılılara Türkiye finallerini getiren gol 20. dakikada Emre’den geldi. Maç boyunca oyunun kontrolünü elinde tutan Başakşehir ayağa paslarla ve etkili kanat organizasyonlarıyla oyuna ağırlığını koydu. İstanbul Sinop oyunu sahasında kabul ederek kontrataklarla sonuca gitmeye çalıştı. 70 dakikalık mücadele sonunda sahadan 1-0’lık sonuçla gülerek ayrılan Başakşehir İstanbul ilini Türkiye finallerinde temsil etmeye hak kazandı.


ÜNAL ÖZBEY VE MURAT KAÇAR İŞBİRLİĞİ
Başakşehirspor’da elde edilen bu başarının altında bu sezon A takım teknik direktörlüğü yapan Ünal Özbey ile U 15 Antrenörü Murat Kaçar’ın organize bir şekilde çalışmalarının etkili olduğu kaydedildi. Başakşehir’e A takımdan sonra bir kupa da Kaçar yönetiminde U 15 yaş grubunda geldi.   

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.