HAZIRLIK MAÇLARI

19 Şubat 2017 Pazar

AtaşehirGÜCÜ'nü Farklı Skorla Gösterdi.

AtaşehirGÜCÜ'nü Farklı Skorla Gösterdi.
Ataşehir ilçesinin 2. Amatör ligdeki temsilcilerinden Ataşehir Gücü, Sultan Mehmed Han deplasmanında her iki yarıda bulduğu gollerle sahadan 7 farklı galibiyetle ayrılarak ilk haftadan liderlik koltuğuna oturmayı başardı.


İstanbul 2. Amatör Lig 15. grupta mücadele eden Maltepe temsilcisi Sultan Mehmed Han Spor Maltepe Başıbüyük Stadı'nda Ataşehirgücü'nü konuk etti. Eren Acar, Baransel Siyavuş, Oğuzcan Alınca hakem üçlüsünün yönettiği karşılaşmayı konuk ekip 7-0 gibi farklı bir skorla kazandı.


Kaptan dümene geçti.
Karşılaşmanın tamamında sahada etkili oyun sergileyen Ataşehirgücü'nde gol perdesini açan isim Murat Akcan oldu. Hemen arkasından gelen Sergen Arduc'un golü ile farkı ikiye çıkardı. Kaptan Selçuk Yıldırım ve Emre kaya'nın golleri ilk yarı skorunu belirledi. 4-0 


İkinci yarıda da briz olarak üstün olan taraf Ataşehirgücü oldu. Kaptan Selçuk Yıldırım bu yarıda iki defa üst üste Suktan Mehmed Han kalesinin filelerini havalandırırken, karşılaşmanın skorunu belirleyen gol Şükrü Yay'dan geldi 
Sultaqn Mehmed Han : 0 - Ataşehirgücü : 7
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.