HAZIRLIK MAÇLARI

4 Şubat 2017 Cumartesi

Arnavutköyspor Kalesi Gole Kapalı.

Arnavutköyspor Kalesi Gole Kapalı.
İstanbul 2. Amatör Lig 1. grupta mücadele eden Arnavutköyspor yeni sezonda transferleri ile dikkat çekiyor. 
Takımda geçen sezondan bir çok futbolcu ile anlaşma sağlayan Arnavutköyspor, en önemli bölge olarak gördüğü kaleci mevkisi için iki önemli oyuncuyla anlaşarak kadrosuna kattı. 

İlk olarak genç kaleci Orhan Babuşcu'yu renklerine katan Arnavutköyspor, son olarak tecrübeli eldiven Serhat Güler ile anlaşarak bu bölgeyi güçlendirdi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.