HAZIRLIK MAÇLARI

4 Şubat 2017 Cumartesi

Arnavutköyspor, Kabakça Maçına Hazırlanıyor.

Arnavutköyspor, Kabakça Maçına Hazırlanıyor.
11 Şubat'ta start alacak olan 2. amatör lig takımlarında hem yeni sezon mutluluğu hemde heyecan var. Hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Arnavutköyspor'da da antrenmanlar son derece neşeli bir o kadar da sıkı geçiyor.

Sezon hazırlıklarını Taşoluk Stadı'nda haftada iki gün olarak Abdullah Ceylan gözetimi ve nezaretinde gerçekleştiren Arnavutköyspor^da futbolcular çok sıkı çalıştıklarını ve bu sezon kesinlikle hedefe ulaşacaklarını ifade ettiler. 
Kadroda eksik olmadığını belirten Abdullah Ceylan" Çalışmalarımıza sıkı bir şekilde devam ediyoruz. Ara transfer dönemi ile 2. Amatör lig İstanbul'un en gözde liglerinden biri oldu. Bu hafta sonuu bir hazırlık maçı yapmak istiyoruz. Bunun için bir kaç kulüpten de haber bekliyoruz. Önümüzdeki hafta oynayacağımız maçın bir provasını rakibe karşı görmek istiyorum.1 dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.