HAZIRLIK MAÇLARI

20 Şubat 2017 Pazartesi

Altınova 0-2 İkitelli

İKİTELLİSPOR U16 TAKIMI DEPLASMANDA GÜLDÜ.
Altınova 0-2 İkitelli
İstanbul U-14/A Gençler lig 9.Grupta lider İkitellspor, Altınovaspor’u 2-0 yenerek hem üç puanı aldı hem de namağlup olarak liderliğini sürdürdü.

Ligin 7. Haftası Zara Ekinli Saha’da oynanan karşılaşmayı Kudret Doğan, Ahmet Mete İzci ve Melih Koca yönetti.
İkitellspor U16 Takımı Cihan ve Aydının attığı gollerle güçlü rakibini zorda olsa 2-0 yenerek üç puanı aldı ve 7 maçta 6 galibiyet 1 beraberlik 19 puan toplayarak en yakın takipçisi Tepebağ Kültürspor’a 4 puan fark atarak yenilgisiz liderliğini sürdürdü.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.