HAZIRLIK MAÇLARI

7 Şubat 2017 Salı

2.AMATÖR LİG 18 ŞUBAT 2017 TARİHİNDE BAŞLAYACAK

2.AMATÖR LİG 18 ŞUBAT 2017 TARİHİNDE BAŞLAYACAK
İstanbul'da geçtiğimiz ay olumsuz hava koşulları sebebi ile aksayan amatör ligler 2. Amatör liginde 1 hafta ileri tarihine alınmasına sebep oldu.

TFF İstanbul İl Temsilciliği'den konuya ilişkin yapılan açıklamada "Geçtiğimiz ay içerisinde olumsuz hava koşullarının hüküm sürdüğü ilimizde kimi kulüplerimizin lisanslarını yetiştiremediği gerekçesiyle federasyonumuza yapmış olduğu başvuru değerlendirilmiş olup 2.Amatör Lig'in 18 Şubat 2017 tarihinde başlaması kararlaştırılmıştır.

Tüm kulüplerimizin hazırlıklarını bu doğrultuda yapmalarını rica eder başarılar dileriz. " denildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.