18 Şubat 2017 Cumartesi

2. Amatör lig 1. hafta müsabaka sonuçları



2. Amatör lig 1. hafta müsabaka sonuçları
1.GRUP
13:00 Kabakçaspor - Arnavutköyspor (Çatalca) 2-4
15:00 Taşolukspor - Karacaköy Belediyespor (Taşoluk) 1-1
15:00 Celaliyespor - Dağyenicespor (Kemal Karasu) 0-0
15:00 Seymenköyspor - Beycilerspor (Silivri) 0-1
15:00 Öz Örencikspor - Gümüşyakaspor (Çatalca) 0-6

3.GRUP
11:00 Gümüşpınar - Kumburgaz (Çatalca) 1-2
12:30 Firüzköy - Haraççıspor (Avcılar Belediye) 2-0
13:00 Silivri Kadıköy - Çantaköy (Silivri) 0-8
13:30 Ovayenice - TEM Terkos (İzzettin) 3-1
15:00 Çeltikköy - Ambarlı Işık (Silivri Ortaköy) 1-1

5.GRUP
13:00 Beylikdüzü 2011 SK - Eyüp Çırçır İmarspor (Gürpınar) 2-5
15:00 Şirintepespor - Bağcılar Evrenspor (Yahya Kemal) 1-2
15:00 Mecidiyeköy Tayfunspor - Tozkoparan Birlikspor (Yusuf Tunaoğlu) 2-2
15:00 Neslişahspor - Özgenspor (F.Mimarsinan) 3-1
16:00 Emirganspor - Beştelsizspor (Çilekli) 3-1

7.GRUP
13:00 Sarıyer Fatih Sultan Mehmet - İMÇ Sakaryaspor (Çayırbaşı) 0-1
15:00 Zeytinburnu Yeşiltepespor - Küçükköy Kültürspor (Merkezefendi) 3-1
15:00 Haznedar Çetinkayaspor - Esentepe Şahinspor (Gazi Mahallesi) 2-1
15:00 Esenayspor - Öz Şişlispor (Alilbeyköy) 0-1

9.GRUP
12:30 Bağcılar Gençlergücü - Büyükderespor (Mahmutbey) 1-0
13:00 Yenidoğan Güneşspor - Muratpaşaspor (Merkezefendi) 2-0
13:00 Sağmalcılarspor - Fatihspor (Yıldıztabya) 12-0
15:30 İstanbul Balkanspor - Güney Yıldızı SK (Sefaköy Kartal) 4-1

11.GRUP
15:00 Kemerburgazspor - Söğütlüçeşmespor (Şehit Osman Yumuk) 2-1
15:00 İstanbul Ünyespor - Zeytinburnu Zaferspor (Kocasinan) 3-7
15:00 GOP Şemsipaşaspor - Altınyıldızspor (Küçükkyöy) 2-4
15:00 İstanbul Gençlergücüspor - İstanbul Teknik Üniversitesi (Albayrak Suni Çim) 0-1

13.GRUP
12:00 Göktürk Sarayspor - Emlakbankspor (Göktürk) 2-3
15:00 Ferahevlerspor - İstanbul Artvinspor (Çayırbaşı) 1-1
15:30 İstanbul Giresunspor - Esenler Turgutreis SK (Bayrampaşa Bld.) 3-0
15:30 Kısırkayaspor - Halil Rıfat Paşaspor (Kanarya) 1-0

15.GRUP
13:00 FK 1864 - Kozyatağı İdman Yurdu (Kurtköy) 0-3
13:30 Sultan Mehmed Hanspor - Ataşehirgücü (Başıbüyük) 0-7
14:30 Sitespor - Kirazlıtepespor (Dudullu) 2-0
15:00 Selamsızspor - Pendik Esenyalıspor (Selimiye) 1-1
15:00 Girne Gençlik SK - Ataşehir Yoncaspor (Başıbüyük) 3-0

17.GRUP
15:00 Rüzgarlıbahçespor - Selami Ali Yeşil Saha SK (Ortaçeşme) 1-2
15:00 Anadolu Kartalları SK - Üsküdar Çınarspor (Tuzla Bld.) 2-2
15:30 Esenkentspor - Öz Karacaahmetspor (Gülsuyu Asım Kara) 0-2
15:30 Marmara Karayolları SK - Onayspor (Kartal Yunus)  2-2
16:00 Atalarspor - Salacakspor (Kubilay Köse) 1-2

19.GRUP
13:00 Alemdarspor - Yıldız Kanaryalar SK (Gazi Mahallesi) 2-8
14:00 Langaspor - Zekeriyaköyspor (Namık Sevik) 7-0
15:00 Yıldıztabya Mimarsinanspor - Öz Yavuzselimspor (Yıldıztabya) 0-0
15:30 Halkalı Çamlıkaltı SK - Türk Telekomspor (İFA) 0-5

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.