25 Şubat 2017 Cumartesi

2. Amatör Küme'de 25 Şubat Cumartesi maçların programı ve sonuçları..



2. Amatör Küme'de 25 Şubat Cumartesi maçların programı ve sonuçları..

2. GRUP 
15:30 S.Mimarsinan - Avcılar 1903 (Silivri)
15:30 Çakılköy - Sayalarspor (Çatalca)
15:30 Yalıköy - Esenyurt Örnek İY (Karacaköy)
15:30 Esenkent Gençlik - Esenyurt Acar (Esenyurt Bld)
15:30 Ambarlı - Akörenköy (Avcılar Atatürk)

4. GRUP 
12:30 Gelişimspor - Söğütlüçeşme Birlik (Beyoğlu)
15:30 Sarıgöl Birlik - Hürriyet Eğitim (Gaziosmanpaşa)
15:30 Çayırbaşı Özkan - İst. Gençlerbirliği (Çayırbaşı)
15:30 Yeşilılgaz - Halkalı Taştepe (Merkezefendi)
15:30 Gedikpaşa - Ayazağa Esen (Kanarya) 1-1

6. GRUP
13:30 THY - Samatya (Bakırköy 1No)
15:30 İncirlispor - Gençosman (Bakırköy 1No)
15:30 Esenler Kentyıldız - Çınaraltı (Albayrak)
16:00 Yeniufuk - GOP Barbaros (Yeşilova)
16:00 Rumeli Hisarı - Yeni Gayret (Çilekli) 1-1

8. GRUP 
10:45 Cankurtaran - Mollaaşkı (Namık Sevik)
11:00 Halkalı - Altınok (Halkalı Etap)
12:30 1453 Fatih Gençlik - Telsiz (Namık Sevik)
15:30 Karaağaç - Çatalzeytin Zümrüt (Zara Ekinli)
17:30 Beyoğlu - Gürzafer (Beyoğlu)

10. GRUP 
13:30 Rumeli İdman Yurdu - Yavuz Sultan Selim (Mahmutbey)
13:30 Bayrampaşa Doğan - Göktürk (Bayrampaşa Bld)
14:00 Etiler Kartal - Şenlik Gençlerbirliği (Çilekli)3-0
17:30 Çelikspor - Ç. Gençlerbirliği (Namık Sevik)

12. GRUP 
12:00 Ulusspor - İzzetpaşa (Çilekli) 0-1
13:30 Esenyurt Kartal - Yeni Ortabayır (Esenyurt Bld)
13:30 Kireçburnu - Bahçelievler İY (Çayırbaşı)
15:30 Bağcılar Asil Kartal - Emniyettepe (Mahmutbey)

14. GRUP 
15:30 Küçüksu Yeni Mah. - Kartal Yunus (Ortaçeşme)0-2
15:30 Kavakpınar - İstanbul Ağrı (Kaynarca)
15:30 Özataşehir - Haydarpaşa Demir (Başıbüyük)
15:30 Pendik Doğan - Erenköy Gençlik (Dolayoba)

16. GRUP
13:30 Tokatköy - Rivaspor (Ortaçeşme)
14:00 Örnekspor - Üsküdar İcadiye (Gülsuyu)
15:30 Çekmeköy Çarşı - Erenköy Acar (Alemdağ)
15:30 Şile - Ferahspor (Şile)2-1
16:00 Doğangüneş - Feneryolu (Çakmak)

18. GRUP
12:00 Ortadağ - Küçükbakkalköy (Sarıgazi)
12:30 Tunusbağı - Kınalıada (Dudullu)
14:00 Fatih Kelkit - Beykoz Göllü Köyü (Çakmak)
15:30 Maltepe Belediye - Hasanpaşa (İdealtepe)
16:00 Deniz İşletmeleri - 1453 Maltepe Gençlik (Paşabahçe)

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.