HAZIRLIK MAÇLARI

8 Şubat 2017 Çarşamba

1461 Karadenizspor transferde bombaları patlattı


Tekirdağ Süper Amatör Lig temsilcilerinden 1461 Karadenizspor takımı ara transfer döneminde birbirinden önemli isimleri kadrosuna katmayı başardı.
Anıt Şengüler;İstanbul Küçükköyspor takımının 1991 doğumlu başarılı stoperi bundan böyle bordo mavili formayı terletecek.


İstanbulKonyaspor takımının 1995 doğumlu başarılı sağbek oyuncusu İsmail Aksoy bundan böyle 1461 Karadenizspor takımının başarısı için ter dökecek.


İstanbulSinop takımının başarılı orta saha oyncusu T.C.kimlik sahibi Nijeryalı Mert Abubakar bundan böyle 1461 Karadenizspor forması için mücadele edecek.


İstanbulKonyaspor takımının başarılı sol beki 1994 doğumlu Tuğberk Kaan Kaya 1461 Karadenizspor takımının ara transfer döneminde kadrosuna kattığı bir başka önemli isim olarak dikkat çekmekte.


İstanbulMesudiye takımının 1994 doğumlu başarılı futbolcusu Oğuzhan Öztürk bundan böyle 1461 Karadenizspor takımının başarısı için mücadele edecek bir başka önemli isim.

Pazariciköprülü takımının başarılı kanat oyuncusu 1994 dogumlu Ozan Hünerli bundan böyle bordo mavili takımın başarısı için mücadele edecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.