HAZIRLIK MAÇLARI

4 Şubat 2017 Cumartesi

13 ŞUBAT ERZİNCAN GENÇLİKSPOR'A GANALI KALECİ

13 ŞUBAT ERZİNCAN GENÇLİKSPOR'A GANALI KALECİ
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup takımlarından 13 Şubat Erzincan Gençlikspor son olarak Kayseri Yolspor forması giyen 26 yaşındaki Ganalı kaleci İbrahim Osmanu ile anlaşmaya vararak sözleşme imzaladı,oyuncunun lisans işlemleri dün tamamlandı.

Başarılı kaleci 2013 yılında başlayan Türkiye kariyerinde daha önce Nevşehirspor GK,Dörtyol Gençlerbirliği,Kayseri Yolspor takımlarında forma giyerek Bölgesel Amatör Ligde 20 maça çıkmıştı.

Kaynak : BölgeselAmatörLigTransferMerkezi

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.