HAZIRLIK MAÇLARI

10 Şubat 2017 Cuma

1. Amatör Lig Play Off takımları kahvaltıda buluştu.

1. Amatör Lig Play Off takımları kahvaltıda buluştu.
1. amatör ligde gruplarında ikinci sırayı alarak Süper amatör lige yükselmek için play off maçı oynamak zorunda kalan 18 takım temsilcisi TFF İl Temsilciliğinin çağrısı ile İstinye Orhan Saka Amatörler Evi'nde sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Son derece samimi bir ortamda geçen kahvaltıda takımlar birbirlerine başarı dileklerini dilerken ortak temenni müsabakaların fair play çerçevesinde geçmesi idi.


Amatörler Evi'nin en üst katında bulunan yemek salonunda birlikte yapılan kahvaltıdan sonra, 2. katta bulunan toplantı salonunda TFF İstanbul İl Temsilcisi Sayın Ali Tanrıyaşükür'ün başkanlığında yeniden bir araya gelerek temenni, dilek ve şikayetlerini dile getirdiler.
Bazı takımların U19 müsabakaları ile aynı güne denk gelen Play Off müsabakaları il temsilciliği tarafından dikkate alınarak fikstürde değişiklik istekleri gündemin başlıca konusu oldu. Kulüplerin ortak isteği olan grup ikincilerinin de play off oynamadan Süper Amatör lige çıkma isteği İl Temsilciliği tarafından kabul görmedi.
Transfer hakkı tüm kulüplerin şikayet konusu olmasına karşılık bir kaç kulüp dışında geri kalan kulüplerin tamamı tek maçlık transfer yaptığını söyledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.