HAZIRLIK MAÇLARI

8 Şubat 2017 Çarşamba

1. Amatör Lig Play-off müsabakaları tarih ve saatleri açıklandı:

1. Amatör Lig Play-off müsabakaları tarih ve saatleri açıklandı:Grup müsabakaları sonunda sezonu şampiyonlukla tamamlayarak süper amatör lige çıkmayı başaran 18 takımdan sonra, gruplarında 2. sırayı alarak play-off oynama hakkı kazanan 18 takım hafta sonu oynanacak maçlarda süper amatör lig vizesi almaya çalışacaklar.

tek maç üzerinden oynanacak olan müsabakada beraberlik halinde 15'er dakikalık iki uzatma devresi olacak. Eğer buna rağmen eşitlik bozulmazsa penaltı atışları sonunda süper amatör lige çıkacak takım belirlenecek.

Hafta sonu oynanacak müsabaka programı şöyle
11.02.2017
12:00 KARTALGÜCÜ - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI (SELİMİYE STADI)
12:00 YENİ LEVENT KONAKLAR - BARBAROS (PAŞABAHÇE STADI)
12:00 MAHMUTŞEVKETPAŞA - GÜLTEPE (AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU)
15:00 GÜNGÖRENSPOR  - HAMİDİYESPOR (CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ)
15:00 GÜLTEPE ÖZGENÇLİK - KARADOLAPSPOR (BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI)

12.02.2017
15:00  KANARYA - ŞEHZADEBAŞI (BAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI)
15:00 KÜÇÜKYALI YELKEN - YAMANSPOR (SELİMİYE STADI)
15:00 YEŞİLESENYURT - HADIMKÖY (BÜYÜKÇEKMECE STADI)
15:00 SİLİVRİ ALİBEY - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. (ESENYURT BELEDİYE STADI)Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.