HAZIRLIK MAÇLARI

10 Ocak 2017 Salı

Zeytinburnu1957 Musa Bangura ile gündemi salladıZeytinburnu1957 Musa Bangura ile gündemi salladı
Ara transferin gözde ismi Zeytinburnu1957 adı bay gol olarak anılan ve bu sezon oynadığı başarılı futbol ile birçok takımın transfer listesinde yer alan
1996 doğumlu Musa Bangura transferini bitirdi.EskişehiYunusemre takımının başarılı santraforu bundan böyle Zeytinburnu1957 formasını terletecek.Amatorun Dunyasi ekibi olarak bu transferin her iki taraf için hayırlı olmasını diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.