HAZIRLIK MAÇLARI

10 Ocak 2017 Salı

Zeytinburnu1957 gümbür gümbür geliyorBölgesel Amatör Lig temsilcimiz Zeytinburnu1957  takımı kamp dönemini oldukça verimli geçirdi ve ikinci yarıya adeta bomba gibi geliyorum mesajını verdi.
Lider Modafen takımının beş puan gerisinde tamamlayan Zeytinburnu1957 takımı ara transfer döneminde önemli isimleri kadrosuna kattı ve oldukça iyi bir kamp dönemi geçirdi.Yeni gelen sporcular ve eski sporcuların kaynaşmasının kolay olması hazırlık maçlarında farkını ortaya koydu.Bu durum karşısında teknik heyet ve yöneticileirn yüzünde tebessümler dolaşmaya başladı.İkinci yarıya Akçakoca deplasmanı ile başlayacak olan Zeytinburnu1957 takımı fire vermeden sezon sonunu zirvede bitirmenin planlarını yapıyor.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.