HAZIRLIK MAÇLARI

7 Ocak 2017 Cumartesi

Zeki Aksu ile dobra dobraZeki Aksu ile dobra dobra
Beykoz 1908 takımının Başkanı Zeki Aksu ile Amatorun Dunyasi ayrıcalığı ile dobra dobra bir sohbet gerçekleştirdik.
Ara transfer dönemi açılır açılmaz kadroya yapılan nokta transferlerin taraftarı heyecanlandırması neticesinde beklentiler iyice büyümeye başladı diye söze başladığımız tecrübeli Başkan Zeki Aksu şu açıklamalarda bulundu; "Önümüzde daha iki tane çok önemli müsabaka var. İkiside birbirinden zorlu. Kadromuza Teknik Hocamızın da isteği doğrultusunda nokta katılımlarda bulunuyoruz. Transferlerimiz devam edecek. Son iki müsabakayı almak ve play off müsabakalarına kalmak istiyoruz. Play off müsabakalarına kaldığımız takdirde vefakar taraftarımızın desteği ile mutlu sona ulaşacağımızı düşünüyoruz. İlk önce İstanbul Siirt, sonra da Altıntepsi engellerini geçmek istiyoruz. Transfer yapmamız demek son iki maçı çantada keklik gördüğümüz anlamına gelmesin. Ara transfer açılınca iyi sporcular bir bir diğer kulüpler tarafından kapışılıyor. Transfer ettiğimiz sporcular bizlere ve kendilerine güvendikleri için risk gibi görünen iki maçlığına da olsa formamızı terletme görevini kabul ettiler. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Play Off müsabakalarına kaldıktan sonra transferi açtığımız takdirde iyi oyuncuları bulamama riskini göze alamazdık. Beykoz camiası en ufak bir riski kaldıracak pozisyonda değil. Yıllardır hak ettiğimiz yerlere gelmemiz bekleniyor ve bu sezon bu hedef doğrultusunda son iki haftaya girdik. Teknik Heyet ve sporcularımız ne kadar önemli bir sorumluluk taşıdıklarının farkında. Bu görev bilincinde son iki haftadan altı puan alarak Play Off biletini taraftarımıza ve camiamıza hediye etmek istiyoruz" dedi.

1 yorum :

Valentino Umo dedi ki...

Yapilan iki transfer kaleci serkan karagoz ve hucum oyuncusu ahmet erbas ikiside kendini kanitlamis kariyerli futbolcular.kaleci serkan refleksleri ve oyun gorusu mukemmel bir kaleci..hucum oyuncusu ahmet ise bal liginden ve amator milli takimdan bildigim kafa toplarinda tabiri caizce ucak indirir kelimesi uyan biri ve beykoz taraftarinin istedigi turden bir oyuncu cok hirsli kaybetmeyi asla sevmeyen iki transferde hayirli olsun insalalh hak ettigi yerlere gelicektir beykoz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.