HAZIRLIK MAÇLARI

19 Ocak 2017 Perşembe

Yürekler Sahada, Kulaklar Başka Maçta

Yürekler Sahada, Kulaklar Başka Maçta
Süper Amatör Ligin son iki haftası, takımlar atık son kozlarını oynayacaklar. İstanul Mesudiyespor klasmana kalmak için mücadele ederken Leventspor ligde kalmak için bu maçı kazanmak zorunda.
Her iki cephede de hazırlıklar tamamlanıyor. İstanbul Mesıdiyespor hafta sonu oynayacağı Leventspor maçına Paşabahçe Stadı'nda yaptığı antrenmanlarla devam ediyor. Her iki takımda karşılaşmaya 3 puan için çıkarken kulaklar da Sekbanlarspor ile Alibeyköy arasında oynanacak müsabakadan gelecek sonuçta olacak. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.