HAZIRLIK MAÇLARI

7 Ocak 2017 Cumartesi

Yunus Yıldırım “CİHANGİR İÇİN MALZEMECİLİK DE YAPARIM”

Yunus Yıldırım “CİHANGİR İÇİN MALZEMECİLİK DE YAPARIM”
Avcılar Cihangirspor Kulüp Başkanı Yunus Yıldırım’dan flaş sözler. Sezonun bitimine az bir süre kala sessizliğini bozan Yıldırım, Avcılar Cihangirspor başarılı olacaksa malzemecilik yapmaya bile razı olduğunu söyledi.

Yıldırım “2016- 2017 sezonunda benim de kulüp başkanlığımda ilk senem olduğu için ne olursa olsun tecrübeler edindim. Baştan söylediğim gibi gençlere yönelik çalışmalar yaptım. 6-7 tane genci kazandım. Bu tecrübeyle seneye Süper Amatör Kümeyi hedefleyerek yola çıkacağız.” dedi.

Yıldırım önümüzdeki senenin çalışmalarına şimdiden başlayacaklarını kaydederek “Önümüzdeki senenin çalışmalarına şimdiden başlamış bulunuyorum. Allah kısmet ederse iyi bir hoca, iyi bir kadroyla inşallah Süper Amatöre hedefleyerek yolumuza devam edeceğiz. Her şeyden önce kazasız, belasız bir liglerin geçmesini diliyorum. Birinci olmuşuz, sonuncu olmuşuz önemli değil.” ifadesini kullandı.
Sezon başında başkanlık görevine geldiğinde herkesin bu işi yapamayacağını düşündüğünü dile getiren Yıldırım şöyle dedi “Başkan yapamaz diyenlere güzel cevap verdiğime inanıyorum. Hocamızla iyi ya da kötü lige başladık. Başladığımızda herkes bizim küme düşeceğimizi bekliyordu. Fakat toplamda 9 beraberlikle kafaya oynayan takımlara çelmeyi takan tek takım biz olduk. Cihangirspor olarak iyi bir takım kurduk.”
Önümüzdeki sene de göreve devam edeceğini, şu anda olağanüstü bir kongrenin gündemde olmadığını kaydeden Yıldırım “Şu anda ben devam ediyorum. Ama her an her şey olabilir. Ben başkanlık yapmışım, yönetimde olmuşum, dışarıda kalmışım hiç sorun değil. Önemli olan Cihangirspor’un başarısı. Cihangirspor başarılı olacaksa malzemecilik bile yaparım. Ben bu işi severek, amatör ruhla yapıyorum.” dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.