HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ocak 2017 Cumartesi

Yiğithan Özdemir Hırs küpü

Yiğithan Özdemir Hırs küpü
Beyşehir Belediyespor’un genç yeteneği Yiğithan'ın antrrenmanlardalki hırsı dikkat çekti. Ara transfer döneminde bir çok kulübün kadrosuna katmak istediği ancak anlaşma sağlayamadığı genç yeteneği Yiğithan Özdemir, bu taleplerin kendisini daha da hırslandırdığını belirtti.


Bu sezon Mavi-Beyazlı formayla görev aldığı 8 karşılaşmada sergilediği başarılı performansla dikkat çeken 21 yaşındaki futbolcu, yakın çevresine, Kadınhanı Belediyespor ve Ereğlispor’dan transfer teklifi aldığını fakat tercihini mavi beyazlılardan yana kullandığını söyleyen Özdemir,  Ligde kalan maçlar için forma yarışında yer alacağını daha fazla çalışacağını söyledi.

Haber / Foto : Yüksel Cırt

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.