HAZIRLIK MAÇLARI

24 Ocak 2017 Salı

Yeşilova Esnafspor Kulüp Başkanı Ahmet Ulaş, Güven Tazeledi.

Yeşilova Esnafspor Kulüp Başkanı Ahmet Ulaş, Güven Tazeledi.
Küçükçekmece ilçesinin kulüplerinden Yeşilova Esnafspor kulüp binasında yapılan olağanüstü gelen kurulunda mevcut başkan Ahmet Ulaş güven tazeledi.
Yeşilova Esnafspor kulüp binasında yapılan olağanüstü gelen kuruluna Küçükçekmece Belediye Başkan yardımcısı Hamza Göneç, AK Parti Küçükçekmece İlçe Başkanı Av. Mustafa Korkut, Trakya Rumeli ve Balkanlar Gönül Birliği Dernekleri Platformu Genel Başkanı Gökhan Aygün, MHP Küçükçekmece İlçe Başkanı Seyfettin Tiryaki, Spor yazarı ve Spor yorumcusu Turgay Demir, Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Başkan vekili Seyit Bel, Başkan yardımcılarından Salih Çetin, Cemal Kenar, Gültepe Özgençlikspor Kulüp Başkanı Kemal Aliş ve kulüp delegeleri katıldı.

Divan Başkanı Gökhan Aygün, Koray Özgür ve Aykut Güler divan Heyeti’nin oluşturulması ile başlayan kongrede saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okundu. Kongrede bir konuşma yapan Yeşilova Esnafspor Ahmet Ulaş, Yeşilova Esnafspor kulüp görevi teslim aldığımızdan bu zaman içinde ben ve yönetici arkadaşlarımız kalıcı bir şeyler bırakmak için büyük çaba gösterdik göstermeye de devam etmekteyiz.

Hepinizin bildiği gibi ilçemizde spora ve sporcuya büyük önem veren Küçükçekmece Belediye Başkanımız Temel Karadeniz'in destek ve katkıları ile önümüzdeki aylarda Kulüp Binamız ve futbol sahasını daha modern bir şekilde Yeşilova Esnafspor ve Küçükçekmece kulüplerine hizmetine sunulacaktır. Katkı ve desteklerinden dolayı başta Belediye Başkanımız Temel Karadeniz olmak üzere Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk'e ve emeği geçen herkese ederim kulübün çok daha iyi yerlere geleceğine inandığını söyledi.


2016-2017 sezonlarının kısa özetini ve mali yapıyı, Denetleme Kurulunun Raporunu okumasının ardından seçime geçildi. Ulaş, yine başkan seçildi

Seçime tek liste olarak giren Ahmet Ulaş, üyelerin tüm oyunu alarak yeniden kulübün başkanlığına seçildi. Yeşilova Esnafspor Kulübünü başarıya taşıyacak yeni yönetimi şu isimlerden oluştu

Yeni Yönetim Asil: Ahmet Ulaş, Turgay Demir, Salih Yetik, Ömer Sayar, Fuat Deniz, Berkay İşcan, Niyazi Baltacı,

Yedek Üyeler: Gürsoy Çakır, Hüseyin Balaban, Ömer Çetin, Yılmaz Akı, Fettah Plakay.

Denetleme Kurlu Asil: Şehin Arda, Yusuf Alp, Recep Kenar

Denetleme Kurlu Yedek: Ömür Babayiğit, Kemal Erol, Bayram Aslan

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.