HAZIRLIK MAÇLARI

23 Ocak 2017 Pazartesi

Yeşilova Esnaf Spor'da Öntaş Devri Kapandı.

Yeşilova Esnaf Spor'da Öntaş Devri Kapandı.
Süper Amatör lig ekiplerinden Yeşilova Esnafspor’da yönetim teknik direktör Nejat Öntaş’la karşılıklı olarak anlaşarak sözleşmesini feshetti.

Teknik direktör Öntaş’ın önceki gün yönetimle bir görüşme yaparak Bağlarbaşı maçı öncesi takımın ligdeki durumundan dolayı affını istediği, yönetimin de bunun üzerine deneyimli çalıştırıcının bu talebini değerlendirerek sözleşmesini karşılıklı olarak feshettiği belirtildi. Yönetimin bu gelişme üzerine Bağlarbaşı maçı öncesi teknik direktörlük görevine altyapı antrenörü Murat Aslanyavrusu’nu getirdiği, tecrübeli çalıştırıcının bugünkü Bağlarbaşı maçında takımın başında sahaya çıktığı ifade edildi. Ayrılık sonrası resmi açıklama başkan vekili Salih Yetik’ten geldi. Yetik “Biz bugüne kadar bütün hocalarımızla güzel bir şekilde ayrıldık. Çünkü spor camiası içinde her zaman birbirimizin yüzüne bakıyoruz. Kendisine de bugüne kadar yapmış olduğu görevinden ve hizmetinden dolayı teşekkür ediyoruz.” dedi.
Teknik direktör Öntaş’ın yarın yapılacak olan genel kurul öncesi yönetimin, yeni teknik direktör konusunda rahat davranması için bu hamlede bulunduğu, yeni teknik direktör konusunda da yarın yapılacak olan genel kurulun ardından kararı yeni yönetim kurulunun vereceği kaydedildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.