HAZIRLIK MAÇLARI

25 Ocak 2017 Çarşamba

YEŞİLESENYURT UZATMADA HAYAT BULDU.

YEŞİLESENYURT UZATMADA HAYAT BULDU.
İstanbul 1. Amatör Lig 1.Grupta Play Off yarışını yakından ilgilendiren maçta Yeşilesenyurt 1-0 yenik duruma düştüğü maçta Kavaklıspor’u uzatmaların son dakikasında bulduğu golle 2-1 mağlup ederek iddiasını son haftaya taşımış oldu.

Kavaklıspor ise 3 puan parolasıyla çıktığı maçta sahadan puansız ayrılarak Süper Amatör Küme rüyasını başka bir bahara bıraktı.


Silivri Ortaköy Stadı Stadı’nda oynanan maç başından sonuna kadar büyük bir çekişmeye sahne oldu. Mücadelede ilk gol ev sahibi ekipten geldi. Kavaklıspor 34. dakikada İbraim’in attığı golle 1-0 öne geçti. Bu gol aynı zamanda ilk yarının skoru oldu.

İkinci yarıda oyuna ortak olmak isteyen Y.Esenyurt 49. dakikada Emre’nin attığı golle skoru 1-1 yaptı. Karşılıklı ataklarla geçen maçın son dakikaları nefes kesti. Uzatmaların son dakikasında sahneye çıkan Vezir Kavaklı filelerini havalandırarak maçın skorunu ilan etti: 1-2. Bu sonuçla Y.Esenyurt Play Off umutlarını son maça taşırken Kavaklıspor da sahadan puansız ayrılarak matematiksel olarak şansını tamamen kaybetmiş oldu.

Hafta sonu Yeşilesenyurt ile Gazitepe final mücadelesine çıkacaklar. Her iki takımında maç öncesi 29'ar puanla ikinci sırayı paylaşıyor olması galip gelen takımın yeni sezonda Süper Amatör Ligde yoluna devam edeceği anlamını taşıyor. Ligin ilk yarısında iki takım arasında oynanan karşılaşma 1-1 eşitlikle sonuçlanmıştı. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.