HAZIRLIK MAÇLARI

3 Ocak 2017 Salı

YEŞİL ESENYIRT ADIM ADIM SÜPER AMATÖRE

YEŞİL ESENYIRT ADIM ADIM SÜPER AMATÖRE 
Amatör 1.Küme 1.Grupta Play Off mücadelesi veren Yeşilesenyurt, ligden düşmesi kesinleşen Esenyurt İncirtepe’yi etkili bir oyunla 3-1 mağlup ederek bitime iki hafta kala avantajlı duruma geçti.

Bolluca’nın Başakşehir’le berabere kalıp 2 puanı bırakmasıyla ikincilik için Gazitepe’yle birlikte avantajlı duruma geçen Yeşil Beyazlılar Esenyurt İncirtepe galibiyetiyle Play Off için daha da iddialı bir duruma geldi. Esenyurt Belediye Şehir Stadı’nda oynanan maçta Yeşil Beyazlılara galibiyeti getiren golleri hat trick yapan Talat attı. Deneyimli ortasaha oyuncusu 25., 36. ve 81.  dakikalarda attığı gollerle 3 puanı getiren isim olurken Esenyurt İncirtepe’nin tek golü de 66. dakikada geldi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.