HAZIRLIK MAÇLARI

19 Ocak 2017 Perşembe

Yenimahalle, Yeniden Sahalarda

Yenimahalle, Yeniden Sahalarda
Beykoz’un geçmişte bir çok başarı ve şampiyonluklara imza atmış köklü kulüplerinden Yeni Mahalle Spor yeni sezonda liglerdeki yerini alacak.
Son olarak 2013-2014 sezonunda 2. amatör ligde şampiyonluk yaşayarak 1. Amatör lige çıkma başarısı gösteren ve tabinde 1. Amatör ligde mücadele eden Beykoz temsilcisi Yeni Mahalle Spor daha sonra yaşadığı çeşitli sıkıntılar nedeniyle ligden çekilmişti. Geçtiğimiz sezona da A takım olarak katılmayan Yenimahallespor yaklaşık 2 sezon aradan sonra Recai Çelik başkanlığında yeniden liglere katılma kararı aldı.

Beukoz'ın sevilen takımlarından Yeni Mahalle Spor'un önümüzdeki hafta itibarı ile yeni sezon antenmanları için sahaya ineceği planlanıyor. Kadrosunda bir çok Süper Amatör futbolcu ile tamamlayacak olan Yeni Mahallespor'da hedef yeniden şampiyonluk. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.