HAZIRLIK MAÇLARI

19 Ocak 2017 Perşembe

Yeni Lisans Çıkarılan Futbolcular Dikkat!

Yeni Lisans Çıkarılan Futbolcular Dikkat!
HAFTALIK MÜSABAKA BÜLTENİ YAYINLANDI - LİSANSLARA DİKKAT!!!
Olumsuz hava koşulları nedeniyle tehir edilen ve fikstüre ara verilen müsabakalar dolayısıyla kulüplerimizin mağdur olmamaları adına yeni tescil işlemi yapılan lisanslarla ilgili dikkat edilmesi gereken hususlar:


1 – 31 Aralık 2016 – 1 Ocak 2017 tarihlerinde oynanması gerekirken tehir edilen U14 Ligi 2.hafta müsabakaları 24-25-26 Ocak 2017 tarihlerinde oynanacaktır. Bu müsabakalar tehir müsabakası olduğu için müsabakanın tehir olduğu güne kadar tescil edilmiş lisanslı futbolcular bu müsabakalarda oynayabilirler.

2 – 7-8 Ocak 2017 tarihinden önce  tehir edilen U17 Ligi müsabakalarında müsabakaların ilk tehir edildiği tarihe kadar tescilli futbolcular bu müsabakalarda oynayabilirler.

3 – U15 ve U12 Liginde oynanacak olan müsabakalar tehir müsabakaları olup yeni tescilli futbolcular oynayamazlar.

4 – Bu müsabakalar haricinde 7 – 8 Ocak 2017 tarihinde oynanması gerekirken ileri kaydırılan müsabakalarda yeni tescilli futbolcular oynayabilirler.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.