HAZIRLIK MAÇLARI

7 Ocak 2017 Cumartesi

UEFA Pro Lisans Kursu'nun ikinci aşaması tamamlandıTürkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörlüğü tarafından düzenlenen UEFA Pro Lisans Kursu'nun ikinci aşaması, 19 Aralık 2016- 4 Ocak 2017 tarihleri arasında Antalya'da yapıldı. 


Ömer Kaner, Muammer Birdal, Nur Mustafa Gülen, Prof. Dr. Niyazi Eniseler, Doç. Dr. Coşkun Küçüktepe, Dr. Metin Çakıroğlu, Dr. Anıl Işık, Uzm. Psk. İbrahim Eke, Alper Boğuşlu, Taner Karaman ve Koray Gürtaş'ın eğitim verdiği kursta, Bülent Timurlenk ise misafir konuşmacı olarak yer aldı.
UEFA Pro Lisans Kursu'nun ikinci aşamasına kursiyer olarak; Abdurrahman Baysangur, Ahmet Taşyürek, Ahmet Yavuz, Ahmet Yıldırım, Alaattin Gülerce , Ayhan Alemdaroğlu , Cafer Aydın , Hamdi Zıvalıoğlu , Hasan Şermet , İlker Erdem , İsmail Demirci , İsmet Taşdemir, Mehmet Ak , Mert Korkmaz , Metin İlhan , Namık Altunsoy , Ömer Faruk Serin , Recep Uçar , Tamer Tuna , Taner Taşkın , Tarık Daşgün , Tuğrul Metin , Turgay Altay ve Zekeriya Altıparmak  katıldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.