HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ocak 2017 Cumartesi

U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İSTANBUL ELEMELERİ KURALARI ÇEKİLİYOR

U15 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İSTANBUL ELEMELERİ KURALARI ÇEKİLİYOR
U15 Türkiye şampiyonasında İstanbul'u temsil edecek 14 takımın belirleneceği İstanbul Şampiyonası kura çekimi 24 Ocak 2017 Salı günü saat 13.00'da Orhan Saka Amatörler Evi'nde gerçekleşecek.

U15 kategorisi 2016 - 2017 sezonunda 18 grupta mücadele ederek grup şampiyonluğu ile sezonu tamamlayan takımlardan 14 tanesi İstanbul'u Türkiye Şampiyonasında temsil edecek. Bu takımların belirlenmesi için oynanacak statü açıklandı. 
Geuplarını şampiyonlukla tamamlayan 18 takımın kura çekimi sonrası oynayacağı statü şöyle.TÜM MAÇLAR TEK MAÇ ELEME USULÜ OYNANACAK.
BERABERLİK HALİNDE UZATMA UYGULANMAYACAK VE PENALTI ATIŞLARI İLE KESİN SONUÇ ALINACAK.

Gruplarında şampiyon olarak İstanbul Şaöpiyonası pynamaya hak kazanan takımlar ise şunlar
BAŞAKŞEHİR, İSTANBUL KAYAŞEHİR, ALBAYRAK, ÖZALİBEYKÖY, SEYRANTEPE OF, ESENLER, BAĞCILAR EĞİTİM,  İFA, İKİTELL, ZARA EKİNL, DAMLASPOR, İSTANBUL SİNOP, HALKALI TAŞTEPE, KÜÇÜKKÖ, KBS KURTKÖY, SELİMİY, ÇAKMAKSPOR, BAĞLARBAŞI

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.