HAZIRLIK MAÇLARI

11 Ocak 2017 Çarşamba

Tuzlaspor yönetimiyle taraftarlar birbirine girdi!

Tuzlaspor yönetimiyle taraftarlar birbirine girdi!
Tuzlaspor Başkanı Murat Erdoğan’ın takımın kamp yaptığı Kremlin Palace Otel’e Tuzlasporlu taraftarları aldırtmaması ve futbolculara ziyaret yasağı koydurtması Tuzlaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Nafiz Hacıalioğlu’nun tepkisine neden oldu.

Tuzlaspor Başkanı Murat Erdoğan’ın takımın kamp yaptığı Kremlin Palace Otel’e Tuzlasporlu taraftarları aldırtmaması ve futbolculara ziyaret yasağı koydurtması  Tuzlaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Nafiz Hacıalioğlu’nun tepkisine neden oldu.

CEBİMİZDEN ÖDEYEREK OTEL’DE YER AYIRTTIK BAŞKAN REZARVASYONUMUZU İPTAL ETTİRDİ
Tuzlaspor taraftarları olarak Kremlin Palace Otel’den ceplerinden ödeme yaparak yer ayırttıklarını söyleyen Hacıalioğlu “Tuzla’dan Antalya’ya gittiğimizde otelin özel güvenlik görevlileri rezarvasyonumuzun iptal edildiğini söylediler. Başkan Murat Erdoğan onlar burada konaklarsa Tuzlaspor takımını otelden götürürüm demiş. Erdoğan’ın ne yapmak istediğini anlamadık…İlçemizin takımını kampta ziyaret etmek antremanını takip etmek en doğal hakkımız değil mi?” şeklinde konuştu.

MURAT ERDOĞAN’DAN VE OTEL YÖNETİMİNDEN ŞİKAYETÇİ OLDUK
Tuzlaspor Başkanı Murat Erdoğan’ın bu tutumu karşısında taraftarlar olarak karakola gidip başkandan ve otel yönetiminden  şikayetçi olduklarını söyleyen Hacıalioğlu “Tuzlaspor bu ilçenin takımı kimse ipotek koyamaz. Başkanı ve otel yönetimi Tüketici Hakları Derneği’ne de şikayet edeceğiz. Biz bu takımı 5 yıldır yaz kış demeden deplasmanlar dahil her maçında 90 dakika destekledik. Ahmet Başkan döneminde bize hiçbir şekilde yapılmayanları bu yeni yönetimde görüyoruz. Ahmet Çabuk dönemini mumla arar olduk.” şeklinde konuştu.

MURAT ERDOĞAN BU TAVRINDAN DERHAL VAZGEÇMELİ
Tuzlaspor Başkanı Murat Erdoğan’ın daha ilk günlerinde taraftarla arasına mesafe koymasına anlam veremediklerini söyleyen nafiz Hacıalioğlu “Erdoğan bu anlamsız tavrından vazgeçmeli ve taraftarla arasındaki buz dağlarını eritmelidir. Yoksa 12. Adam olan taraftarlar tepkisini her platformda gösterecektir. Bu takım Tuzlalılarındır. Kimse bizi takımımızdan koparamaz” dedi.

MURAT ERDOĞAN “ÇOK AĞIR KÜFÜR ETTİLER!”
Nafiz Hacıalioğlu’nun bu iddiaları üzerine Tuzlaspor Başkanı Murat Erdoğan OLAY’a açıklama yaparak “Ben yıllardır futbol oynamış birisi olarak hiçbir yerde ne duydum ne de gördüm taraftarın kamp yaptığı otele taraftarların gelip konakladığını. Ben antreman yasağı koymadım. Her zaman Tuzlaspor’un antremanlarını izleyebilirler, takip edebilirler ama Tuzlasporlu futbolcularla aynı otelde konaklayamazlar.” dedi. Taraftarlar Derneği Başkanı Nafiz Hacıalioğlu’nun sosyal paylaşım sitesinden kendisine küfürler edip ağır ithamlarda bulunduğunu söyleyen Erdoğan “Bu paylaşımlar ve videolar için kendisini mahkemeye vereceğiz.” dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.