HAZIRLIK MAÇLARI

20 Ocak 2017 Cuma

Türkiye Genç Erkekler Ferdi Boks Şampiyonası Başlıyor.

Türkiye Genç Erkekler Ferdi Boks Şampiyonası Başlıyor.
Türkiye Boks Federasyonu’nun 2017 faaliyet programında yer alan Türkiye Genç Erkekler Ferdi Boks Şampiyonası 22 Ocak’ta Yalova’da başlıyor.

Federasyon Başkanı Eyüp Gözgeç, Türkiye’nin dört bir yanından 400’ün üzerinde boksörün Yalova’da ringe çıkacağını belirterek, şampiyonada 10 farklı sıklette birbirinden heyecanlı maçlar beklediklerini söyledi. 


Gençler kategorisinde 1999 ve 2000 doğumlu sporcuların yer alacağına dikkati çeken Başkan Gözgeç, şöyle devam etti:

“Şampiyona 21 Ocak’ta düzenlenecek teknik toplantı ile resmi olarak başlamış oluyor. 22 Ocak saat 16’da ise ilk maç için sporcularımız ringe çıkacak. Aynı gün saat 17.30’da ise açılış seremonisi gerçekleştirilecek. Genç Erkekler Şampiyonası, 27 Ocak’ta yapılacak final müsabakalarıyla son bulacak. Sporcular, antrenörler, teknik heyetler ve hakemlerimizle birlikte çok sayıda spor adamı şampiyona kapsamında Yalova’da olacak. Spora olan ilgi ve desteklerini yakinen bildiğim Yalovalı kardeşlerimizi bu önemli şampiyonada 90. Yıl Spor Salonu tribünlerine davet ediyoruz.”    

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.