HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ocak 2017 Pazartesi

Transfer Olacak Futbolcular Dikkat

Transfer Olacak Futbolcular  Dikkat 
Kocaeli'de Oynamaz, İstanbul'da Oynar.
Marmara Bölgesi'ni etkisi altına alan olumsuz hava koşulları 7-9 Ocak tarihleri arasındaki oynanacak olan tüm karşılaşmaların ileri bir tarihe ertelenmesine veya tehir edilmesine sebep oldu.
İstanbul'da ligler 1 hafta ileriye ötelenirken, Kocaeli'de oynanacak maçlar tehir edildi. İki ilde uygulanan dil farkı çok dikkat çekici görülmese de uygulama da oldukça fark yaratıyor. Ara transfer döneminde bu hafta başından itibaren yeni takımları ile anlaşma sağlayan futbolcular İstanbul'da takımları ile sahaya çıkabilirken, Kocaeli'de tam aksine oynayamayacaklar. 
Kocaeli ASKF bu konuda spor kamuoyunu bilgilendirmek ve kulüplerin zor durumda kalmasını engellemek amacıyla kendi ili ile ilgili olarak internet sitesi aracılığı ile bir açıklama yaptı. Yapılan açıklama da yeni transferlerin erteleme maçlarında oynayabilme durumuyla ilgili bölüm dikkat çekti. 

TRANSFERLER OYNAYAMAYACAK
Kocaeli ASKF'nin internet sitesinde yer alan açıklamada, yeni transferlerin oynayamayacağı belirtilirken, şu ifadeler kullanıldı:

"İlimizdeki yoğun kar yağışı sebebiyle 7-8-9 Ocak 2017 Cumartesi, Pazar ve Pazartesi günü oynananacak olan tüm amatör futbol müsabakaları Futbol İl Temsilciliği tarafından ileriki bir tarihe ertelenmiştir. Detaylı program 10.01.2017 tarihi Salı günü verilecektir. Bu müsabakalar erteleme müsabakası statüsünde oynatılacağından sonradan çıkan lisanslı sporcular oynatılmayacaktır."

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.