HAZIRLIK MAÇLARI

25 Ocak 2017 Çarşamba

Tek Aşk,Tek Renk,Tek Yürek Kampanyasında patlama varBeykoz1908 takımının başlattığı hedef 1000 Forma Tek Aşk,Tek Renk,Tek Yürek Kampanyasında patlama oldu.
Takımın birbiri ardına elde ettiği başarılı sonuçlardan sonra kampanyaya ilgi oldukça fazlalaştı.Beykoz1908 takımının Başkanı Zeki Akau'nun çocukluk arkadaşı Eski Futbolculardan Erol Biçer 11 numaralı sarı siyahlı formasını aldı ve BayrampaşaAltıntepsi müsabakası öncesinde takıma başarılar diledi.


Hafta sonu oynanacak olan BayrampaşaAltıntepsi müsabakası kazanıldığı takdirde kampanyanın tavan yapması bekleniyor.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.