HAZIRLIK MAÇLARI

27 Ocak 2017 Cuma

Taştepe'mnin Yıldızları Birer Birer Kapışılıyor.

Taştepe'nin Yıldızları Birer Birer Kapışılıyor.
MUSA ASLAN GALATASARAY’DA
Halkalı Taştepespor’dan bir yıldız adayı daha Galatasaray’ın yolunu tuttu.

Altyapıdan profesyonel kulüplere verdiği oyuncularla bütün dikkatleri üzerine toplayan K.Çekmece temsilcisi son olarak 2005 doğumlu Musa Aslan’ı Galatasaray’a verdi. Kulüp Başkanı İsmail Meriçli genç oyuncusunu kendi elleriyle Galatasaray’a götürerek yeni kulübünde başarılar diledi. Genç oyuncunun Halkalı Taştepe Futbol Akademisi’nde yetiştiği ifade edildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.